O spoločnosti

Kto sme:
Naša spoločnosť. bola založená v roku 2002. Hlavnou podnikateľskou aktivitou je reportážna, priemyselná a technická fotografia. Dovoľujeme si Vám ponúknuť naše služby pre účely Vašej firmy alebo spoluprácu pri organizovaní rôznych akcii.

Vývoj a kvalita produktov:
Naše vývojové centrum zaručuje inováciu existujúcich výrobkov a produktov. Kvalita výrobkov je garantovaná použitím nových digitálnych zariadení, prvotriednych elektronických komponentov a najnovších systémov. Prispieva k nej dohľad a následná kontrola kvalifikovaných pracovníkov. Všetky vlastné produkty sú vyrábané v súlade s existujúcimi medzinárodnými predpismi a nariadeniami.

Distribúcia a vlastná výroba:
Vychádzame v ústrety zákazníkom I zo širokého okolia. Firma rozvíja distribučnú sieť po celej Slovenskej republike a tiež v ďalších krajinách Európskej únie. Obchodní zástupcovia môžu byť poverení k predaju našich produktov v závislosti na stanovených zmluvných podmienkach s našou firmou. Zákazníci si môžu produkty Optickej reklamy zakúpiť na našich predajných miestach.

Sme výrobcovia optickej reklamy:

Optická reklama je založená na princípe lentikulárnej technológie, kde cielený efekt vzniká prechodom "zakódovaného" obrazu cez jedinečnú lentikulárnu fóliu.
Ide o špeciálne skonštruované obrazy, ktoré sa pohybujú, menia dizajn alebo vyvolávajú dojem hĺbky tak, aby zaujali pozornosť a vyvolali aktívny vizuálny záujem.
K pozorovaniu nie je potrebná žiadna elektrická energia a k vnímaniu príslušného efektu stačí iba zmeniť uhol pohľadu