Virtuálne školy.skVyhľadávanie textu:

 


Vyhľadávanie podľa typu:


Neprehliadnite:Základná škola Masarykova 19/A, 040 01 Košice

Naša škola oslávila svoje štyridsiate šieste narodeniny. Prví žiaci prekročili brány našej školy v roku 1968, vtedy to bola ešte Marxova 23. Po nežnej revolúcii došlo k zmene názvu školy na ZŠ na Masarykovej ulici. V roku 1997 bola naša škola zaradená do medzinárodnej siete škôl podporujúcich zdravie. 1. januára 2002 získala právnu subjektivitu. V rokoch 1994-1996 sa začala informatizácia školy. Vyučovací proces prebieha v 15 triedach a štyroch oddeleniach ŠKD. Zameriavame sa na cudzie jazyky, počítačovú gramotnosť a všestranný športový rozvoj. Máme vlastné školské stredisko záujmovej činnosti, telocvičňu s posilňovňou, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko s preliezačkami, zelenú telocvičňu v prírode, školskú jedáleň.

Virtuální galerie: Trieda


Virtuální galerie: Trieda


Virtuální galerie: Jazyková učebňa


Virtuální galerie: Detské ihrisko


Virtuální galerie: Zelená telocvičňa


Virtuální galerie: Multifunkčné ihrisko


Adresa:

Základná škola Masarykova 19/A, 040 01 Košice

Web školy:

www.zsmasarykova.sk

Email:

zsmasarykova@zsmasarykova.sk

© 2021 Virtuálne školy.sk, všetky práva vyhradené                 Úvodná strana |  Cenník |  Naše služby |  O spoločnosti |  Kontakt |  Akcie