MŠ Hemerkova 26, 040 23 Košice

Naša škôlka je štátna materská škola s celodennou výchovnou starostlivosťou, ktorej zriadovateľom je Mesto Košice. Škôlka bola otvorená 22. 6. 1988. Nachádza sa v mestskej časti Košice-KVP v peknom prostredí na okraji sídliska, čo dáva možnosť vychádzok do prírody. Máme 5 tried, ktoré navštevuje 110 detí vo veku od 2 do 6 rokov. Pracovný kolektív tvorí 11 erudovaných predškolských pedagógov a 7 zamestnancov.

Virtuální galerie: Exteriér

Virtuální galerie: Telocvičňa

Počas celého roka pripravujeme pre deti vyváženú zmes aktivít (pohyb - vzdelávanie - zábava), ktoré majú u detí za úlohu: - podporovať ich intelektuálny vývoj a nové vedomosti - podporovať zdravý rast a správny psychosomatický rast - osvojovať si základné pohybové návyky, schopnosti a zručnosti - posilňovať samostatnosť, rozhodnosť a zodpovednosť - podporovať spoločenský a sociálny intelekt - uvedomenie si svojej existencie v kolektíve ... a to všetko formou hier, aby to deti bavilo, aby to robili radi a s nadšením.

MŠ Hemerkova 26, 040 23 Košice, Slovenská republika

www.skolkahemerkova.szm.com